برای آزادی ، دموکراسی ،صلح، استقلال و عدالت اجتماعی                         آزادی زندانیان سیاسی 
نویدنو -  کتاب - رحمان هاتفی  درباره ما -  بایگانی

2020-01-24

نویدنو 04/11/1398           Print Friendly, PDF & Email      چاپ مطلب

 

  • بی‌توجهی حکومت به خواسته‌های قانونی و برحق بازنشستگان، خصوصا بازنشستگان تامین‌اجتماعی که اکثریت آن‌ها حداقل بگیر هستند و در زیر شدیدترین فشارهای اقتصادی و کمبود های ناشی از آن با مرگ تدریجی دست به گریبانند، نشانه دیگری از سیاست‌های اقتصادی حکومت مدعی انقلاب، به سود کاخ نشینان است.

     

 

 

 

 

 

 

فراخوان برای اعتراض به تضییع حقوق بازنشستگان

بازنشستگان عزیز سراسر ایران:

 

بی‌توجهی حکومت به خواسته‌های قانونی و برحق بازنشستگان، خصوصا بازنشستگان تامین‌اجتماعی که اکثریت آن‌ها حداقل بگیر هستند و در زیر شدیدترین فشارهای اقتصادی و کمبود های ناشی از آن با مرگ تدریجی دست به گریبانند، نشانه دیگری از سیاست‌های اقتصادی حکومت مدعی انقلاب، به سود کاخ نشینان است.

میلیون ها ایرانی که سال های جوانی خود را در عرصه های مختلف کار و تلاش با ذره ذره وجود، برای رفع نیازمندی های مردم کشور هزینه کرده اند و دارایی هایی را که با پس انداز هایی از محل پرداخت حق بیمه در صندوق بازنشستگی برای رفاه امروزشان سرمایه‌گذاری کرده و انتظار رفاه نسبی داشتند، امروز در شرکت های سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) خصوصی سازی شده و به خودی های همراه قدرت واگذار می شود، آنهم به بهانه کم کردن تصدی‌گری دولتی و ادعای واگذاری منابع در اختیار دولت به مردم!!!

در همین حال تصمیم هولناک افزایش ۱۵درصدی حقوق مستمری بگیران در مقابل تورم ۵۰ درصدی، دولت را عملا در مقابل همه بازنشستگان قرار داده و نشان از بی عدالتی گسترده ای دارد که حکومت، مسوول واقعی آن است. از طرفی، بازنشستگان کشوری سال هاست که از عدم اجرای ماده 64 قانون مدیریت کشوری برای همترازی بازنشستگان با شاغلین دچار نابرابری اند. از این رو ما در «اتحاد سراسری بازنشستگان ایران» برای تحقق مطالبات بر حق همه بازنشستگان، یک دل و یک صدا فریاد حق خواهی سر میدهیم و از همه همقطاران خود صمیمانه می‌خواهیم که به این اعتراض بپیوندند، تا در روز

دوشنبه ۷ بهمن ساعت ۱۰ صبح

 مقابل مجلس شورای اسلامی دست در دست یکدیگر، مطالبات همه بازنشستگان کشور را به گوش مدعیان نمایندگی ملت برسانیم.

اتحاد سراسری بازنشستگان ایران

سوم بهمن ماه۱۳۹۸

 

از این قلم :

Share

Comments System WIDGET PACK

ادامه:

آرشیوماهانه

نقل مطالب نوید نو با ذکرمنبع آزاد است

 

نامه ها ومقالات خودرا به نشانی webmaster@rahman-hatefi.net  بقرستید

انتشار اخبار، مقالات و بیانیه ها در این صفحه الزاماً به معنای تایید آن‌ها نیست